OSMANGAZİ BEKO SERVİSİ | 0224 341 02 02

Osmangazi Beko Servisi  ilçesinde bulunan teknik servisimizde  Osmangazi Beko Servisi olarak Beko  marka beyaz eşya, klima ve diğer tüm elektrikli küçük ev aletleri konusunda sizlere hizmet veriyoruz. Teknoloji nin özellikle de beyaz eşya ve klima seçeneklerinin sürekli güncellendiği, çeşitliliğin arttığı günümüzde cihazların kullanımı konusunda siz müşterilere düşen hassasiyetlerde artmaktadır.

 Osmangazi Beko Servisi

Ancak yanlış kullanım veya doğal olaylardan kaynaklanan cihaz arızalarınızda da korkulacak, endişe edecek bir durum yok. Bu noktada tecrübeli ve güvenilir teknik servis ekibimizle sizlere hizmet vermek için buradayız.

 

 Osmangazi Beko Servisi

Beko marka buzdolabınız soğutmuyor mu? bunun için bir çok sebep olabilir. Bunların başlıcaları, hava perdelerinin kapalı olması, cihazın kapağının açık olması, termostat ayarının düşük olması’dır.  Osmangazi Beko Servisi olarak böyle bir arıza da mutlaka bizi arayarak teknik bilgi almadan cihazınıza müdahale etmeyiniz.

Beko Klima Isıtmıyor veya Soğutmuyor mu ? bu noktada da çeşitli sebepler olabilir. Başlıcaları klimanın kumanda ayarının yanlış fonksiyonda kalmış olması, klima gazının eksik olması, klimanızın bakıma ihtiyacının olması olarak sayılabilir.  Osmangazi Beko Servisi olarak biz sizlere Klimalarınızda ilgili tüm arızalarda uzman teknik ekibimizle kusursuz hizmet vermek için buradayız.

Beko Çamaşır Makinası yada Beko Bulaşık Makinanız’da arızalar mı var ? mesela cihazlarınız ile ilgili, çamaşır makinam sıkma yapmıyor, makinalarım çalışmıyor, cihazlarım gürültülü çalışıyor, çamaşır ve bulaşık makinam yıkama yapmıyor, bulaşık makinası su ısıtmıyor vb. sorularınız var ise bunun bir çok nedeni olabilir. Bu tarz hatalarda teknik cihazınıza hiç bir müdahale etmeyiniz. Ve işin uzmanı olan  Osmangazi Beko Servisi yani bizi arayınız. Teknik ekibimiz sizlere bu konuda kusursuz hizmet vermek için bekliyor olacaktır.

Evinizi Taşıyorsunuz Eyvah Klimalarım ne olacak mı diyorsunuz ? Böyle bir durumda kesinlikle klimanızı teknik servis elemanı olmayan birisine söktürmeye kalkışmayınız. Yanlış bir işlem sonucunda cihazınızın yanma riski bile ortaya çıkabilmektedir. Çözüm ne diye düşünmeye başladığınızı duyar gibiyim. Sabrınızı test etmeden hemen çözümü size ileteyim. Bursa Osmangazi Beko Servisi olarak bizleri arayabilir ve arkanıza yaslanarak işinin uzmanı ekibimizle hiçbir sorun yaşamadan klima montajınızı ve klima bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Çekirge Beko Servisi

Panayır Beko Servisi

Yeşilova Beko Servisi

Sırameşeler Beko Servisi

Bağlarbaşı Beko Servisi

Karaman Beko Servisi

Altıparmak Beko Servisi

Demirtaş Beko Servisi

Dikkaldırım Beko Servisi

Sağanlı Beko Servisi