İNEGÖL BEKO SERVİSİ | 0224 341 02 02

İnegöl Beko Servisi Evlerimizin baş tacı olarak kullandığımız, neredeyse evimizden birisi olarak gördüğümüz beyaz eşyalarımız tüm işlerimizi kolaylaştırmakta bize hizmet eden elektronik eşyalarımız dır. Beyaz eşyalarımız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, klima ve fırın gibi cihazlardan oluşmaktadır. Bir de küçük elektronik ev eşyaları olarak isimlendirilen ütü, mutfak robotları, blenderler ve bir çok elektronik cihaz bulunmaktadır.

 

BEKO SERVİSİ İNEGÖL

Beyaz eşyalar bazı zamanlarda eskimeye bağlı veya içlerinde bulunan bir aksamın arızalanmasından dolayı bozulabilir.  Beko Servisi tüm yukarıda saymış olduğumuz küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarda bakım ve onarımı itina ile yapmaktadır. Size bir telefon kadar yakın olan servis hizmetimizle
 0224  341 02 02  numaralı telefonumuza ulaştığınızda gezici ekibimiz tarafından arıza tespitiniz hemen yapılır ve beyaz eşyanız size tamir edilerek en kısa sürede teslim edilir.